See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Działania promocyjne miasta Gdańska jako gospodarza Siatkarskiej Ligi Narodów Mężczyzn 2025
Beschreibung: 1.1 Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie działań promocyjnych Miasta Gdańska jako gospodarza Siatkarskiej Ligi Narodów Mężczyzn 2025, w okresie od zawarcia umowy do 31 lipca 2025 r. 1.2 Szczegółowy zakres świadczenia usługi oraz zasady jej realizacji określa wzór umowy będący załącznikiem nr 1 do niniejszego zaproszenia, stanowiący podstawę negocjacji.
Interne Kennung: BZP.271.71.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001