2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA OLEJU NAPĘDOWEGO dla Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej na okres 12 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego w ilości szacowanej na 25 000 litrów miesięcznie. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany (zmniejszenia lub zwiększenia ilości dostaw), w zależności od potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zapewnia, że minimalna miesięczna ilość oleju napędowego nie będzie mniejsza niż 15 000 litrów. Przedmiot zamówienia powinien odpowiadać parametrom określonym w aktualnej na dzień złożenia oferty Polskiej Normie PN - EN 590:2022-08 oraz rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych z dnia 26 czerwca 2024 roku (Dz.U. z 2024 r., poz. 1018 ze zm.). Przy każdorazowym zakupie paliwa musi być dostarczony dokument z podanym ciężarem właściwym i temperaturą, który jest niezbędny przy przyjmowaniu oleju napędowego do magazynu. Dowóz oleju napędowego odbywać się będzie w czasie i w ilości określonej w zamówieniu przesłanym emailem/lub telefonicznie do przedstawiciela Wykonawcy, z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem. Olej napędowy będzie dostarczany do zbiorników stanowiących własność Zamawiającego, usytuowanych na terenie nieruchomości Zamawiającego, na której Zamawiający prowadzi działalność tj. w Bielsku-Białej, ul. Krakowska 315 d. Zamawiający posiada 3 zbiorniki na olej napędowy o łącznej pojemności 15 000 litrów. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność względem Zamawiającego, jeżeli przedmiot dostawy ma wadę zmniejszającą jego wartość lub użyteczność oraz gdy przedmiot dostawy nie posiada właściwości, o których istnieniu Wykonawca zapewnił Zamawiającego. W przypadku dostarczenia wadliwej partii towaru Wykonawca jest zobowiązany do niezwłocznego dostarczenia takiej samej partii towaru wolnego od wad na własny koszt i poniesienia wszelkich kosztów wynikających z dostarczenia wadliwej partii towaru, w tym kosztów opróżnienia z tego paliwa zbiorników Zamawiającego. W razie uzasadnionej reklamacji Wykonawca ponosi koszty laboratoryjnego badania oleju napędowego oraz jest zobowiązany do pokrycia wszystkich poniesionych z tego tytułu przez Zamawiającego udokumentowanych kosztów i strat, w szczególności kosztów usunięcia awarii lub usterek pojazdów spowodowanych używaniem nieprawidłowego oleju napędowego. Reklamacje Zamawiającego załatwiane będą w terminie 2 dni roboczych, licząc od chwili zgłoszenia.
Interne Kennung: 12/ZP/ZGO/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001