See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strategische diensten HR
Beschreibung: Dienstverlener die MIVB HR-Divisie strategische diensten kan aanbieden om zo: 1) de HR-Divisie van de MIVB te begeleiden in haar strategie en bij het implementeren van een geïntegreerd HR-beleid voor alle medewerkers via de projecten/programma’s; 2) advies en studies (met name benchmarks, databases, ...) en ondersteuning te leveren voor de HR-operaties/-processen inzake wegingen van functies, bezoldiging, managementprestatie enz.
Interne Kennung: 5674
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 5674 - 1
Beschreibung: De MIVB, de grootste werkgever in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest met meer dan 10.000 medewerkers, zoekt een dienstverlener die haar HR-Divisie strategische diensten kan aanbieden om zo: 1) de HR-Divisie van de MIVB te begeleiden in haar strategie en bij het implementeren van een geïntegreerd HR-beleid voor alle medewerkers via de projecten/programma’s; 2) advies en studies (met name benchmarks, databases, ...) en ondersteuning te leveren voor de HR-operaties/-processen inzake wegingen van functies, bezoldiging, managementprestatie enz.
Interne Kennung: 1