See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Forhåndsmeddelelse om kommende udbud af revisionsbistand
Beschreibung: Digitaliseringsstyrelsen udbyder en rammeaftale med én leverandør og med varighed i fire år, vedrørende indkøb af ekstern bistand af godkendte revisionsydelser til udarbejdelse af erklæringer til NSIS-revision, Brokerrevision, Erhvervs RA-revision og revision af supportorganisation. Nærværende bekendtgørelse om forhåndsmeddelelse er anvendt for gøre potentielle tilbudsgivere opmærksom på det kommende udbud af revisionsbistand og derved forkorte tilbudsfristen for udbuddet. Nærmere detaljer om opgaven vil derfor fremgå af udbudsmaterialet ved offentliggørelse af udbuddet.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Det planlagte udbud offentliggøres som almindeligt offentligt udbud i foråret 2026.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 685 Stunden