194085-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Industrielle Maschinen – Zavedení prvků cirkulárního hospodářství ve společnosti EXTRAPLAST s.r.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZavedení prvků cirkulárního hospodářství ve společnosti EXTRAPLAST s.r.o.
BeschreibungPředmětem plnění zakázky jsou dodávky v souvislosti s realizací akce „Zavedení prvků cirkulárního hospodářství ve společnosti EXTRAPLAST s.r.o.“ Konkrétně se jedná o dodávku nové a nepoužité linky na zpracování regranulátu, podrobně popsáno ve Specifikaci předmětu plnění, která je součástí této zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungEXTRAPLAST