See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń na potrzeby warsztatów szkolnych
Beschreibung: Dostawa urządzeń na potrzeby warsztatów szkolnych
Vorherige Bekanntmachung: 676958-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43810000 Holzbearbeitungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZAKUP TOKARKO-FREZARKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej tokarko-frezarki wraz z montażem, uruchomieniem i przeszkoleniem pracowników zamawiającego na potrzeby warsztatów praktycznej nauki zawodu przy Zespole Szkół Drzewnych i Leśnych im. Jana Kochanowskiego w Garbatce-Letnisko
Haupteinstufung (cpv): 42620000 Drehmaschinen, Bohr- und Fräswerkzeugmaschinen
Los: LOT-0002
Titel: ZAKUP OKLEINIARKI PÓŁAUTOMATYCZNEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej okleiniarki półautomatycznej wraz z montażem, uruchomieniem i przeszkoleniem pracowników zamawiającego na Warsztatów praktycznej nauki zawodu przy Zespole Szkół Drzewnych i Leśnych im. Jana Kochanowskiego w Garbatce-Letnisko
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
Los: LOT-0003
Titel: ZAKUP AUTOMATYCZNEJ SZLIFIERKI SZEROKOTAŚMOWEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej automatycznej szlifierki szerokotaśmowej wraz z montażem, uruchomieniem i przeszkoleniem pracowników zamawiającego na warsztatów praktycznej nauki zawodu przy Zespole Szkół Drzewnych i Leśnych im. Jana Kochanowskiego w Garbatce-Letnisko
Haupteinstufung (cpv): 43811000 Poliermaschinen
Los: LOT-0004
Titel: ZAKUP STEROWANEJ NUMERYCZNIE LINII DO PRODUKCJI MEBLI SKRZYNIOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej sterowanej numerycznie linii do produkcji mebli skrzyniowych wraz z montażem, uruchomieniem i przeszkoleniem pracowników zamawiającego dla warsztatów praktycznej nauki zawodu przy Zespole Szkół Drzewnych i Leśnych im. Jana Kochanowskiego w Garbatce-Letnisko
Los: LOT-0006
Titel: ZAKUP SYMULATORA MASZYN LEŚNYCH WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego symulatora maszyn leśnych wraz z oprogramowaniem wraz z montażem, uruchomieniem i przeszkoleniem pracowników zamawiającego na potrzeby warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Drzewnych i Leśnych im. Jana Kochanowskiego w Garbatce-Letnisko
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren