2. Verfahren
Verfahren
Titel: BOA-, bedrijfskleding en persoonlijke beschermingsmiddelen
Beschreibung: De huidige overeenkomst voor de levering van BOA-, bedrijfskleding en persoonlijke beschermingsmiddelen loopt af. Omdat we de dienstverlening wensen te continueren starten we deze aanbestedingsprocedure voor het afsluiten van twee nieuwe raamovereenkomsten. 1.125.000 voor beide percelen samen
Interne Kennung: 52243260
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese procedure bestaande uit 2 percelen: 1. BOA-kleding 2. Bedrijfskleding en PBM’s We sluiten voor ieder perceel een separate raamovereenkomst. We gunnen de opdracht op basis van EMVI en gunnen op waarde. We beoordelen prijs op basis van de inschrijfprijs voor de periode van 3 jaar. We bepalen een fictieve inschrijfprijs door het toepassen van kortingen voor kwaliteit. Kwaliteit bestaat uit: G1: Plan van Aanpak MVOI G2: Dienstverlening en bestelproces G3: Kwaliteit kleding G4: Verificatieinterview G5. Draagtest
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 98393000 Dienstleistungen in der Maßschneiderei
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 BOA-kleding
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de levering van de volgende producten met bijbehorende dienstverlening: • Het leveren van BOA-kleding, conform VNG-richtlijnen; • Het innemen en duurzaam vernietigen en/of recyclen van retour gekomen BOA-kleding die niet opnieuw in circulatie gebracht kunnen worden volgens de UPV wet https://www.afvalcirculair.nl/producentenverantwoordelijkheid/textiel); • Het vermaken en repareren van artikelen; • Het ter beschikking stellen van een online bestel- en registratiesysteem, • Het uitvoeren van een passessie voor alle medewerkers (circa 30) bij de aanvang van de overeenkomst, • Registratie van alle maatvoering van bovengenoemde medewerkers. De geraamde waarde voor de totale opdracht betreft €525.000,- exclusief BTW, voor de totale looptijd van 7 jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel kan gemeente Helmond eenzijdig besluiten de overeenkomst met twee (2) keer twee (2) jaren te verlengen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Bedrijfskleding en persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s)
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de levering van de volgende producten met bijbehorende dienstverlening: • Het leveren van bedrijfskleding (incl. voorzien van logo); • Het leveren van persoonlijke beschermingsmiddelen; • Het innemen en duurzaam vernietigen en/of recyclen van retour gekomen bedrijfskleding en persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s) die niet opnieuw in circulatie gebracht kunnen worden volgens de UPV wet https://www.afvalcirculair.nl/producentenverantwoordelijkheid/textiel); • Het vermaken en repareren van artikelen; • Het ter beschikking stellen van een online bestel- en registratiesysteem, • Het uitvoeren van een passessie voor alle medewerkers (circa 150) bij de aanvang van de overeenkomst, • Registratie van alle maatvoering van bovengenoemde medewerkers. De geraamde waarde voor de totale opdracht betreft €600.000,- exclusief BTW, voor de totale looptijd van 7 jaar.
Interne Kennung: 2