2. Verfahren
Verfahren
Titel: Měření, posuzování a snižování hlukové zátěže
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou služby spočívající v realizaci měření hluku a zpracování hlukových posouzení, a to: a)Ověřovací měření hluku a hlukové posouzení vyhodnocující hlukovou zátěž požadované lokality s případným návrhem vhodných protihlukových opatření, b)Zpracování podkladů pro snižování hlukové zátěže zejména v okolí silnic I. tříd dle standardizované etapizace ŘSD.
Interne Kennung: 01CS-000391
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90742000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Lärmbelästigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I/14H Liberec, zkapacitnění OK Kunratická - měření hluku
Beschreibung: V řešené lokalitě se nachází obytná chráněná zástavba v těsné blízkosti vytížené silnice I/14H, která je ochráněna stávající PHS. V období od výstavby PHS (mezi roky 2007-2010) po současnost došlo k demolici chráněného objektu a nyní při plánované přestavbě okružní křižovatky je v rámci optimalizace stavebních nákladů důvodné prověření nutnosti rozsahu této PHS (délka x výška). Zakázka je potřebná z důvodu zjištění skutečného objektivního stavu hlukové zátěže v lokalitě a případnému následujícímu návrhu vhodných úpravy PHS.
Interne Kennung: 09PT-000037