2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakdiensten gemeentelijke gebouwen en opvanglocaties – Gemeente Nijkerk
Beschreibung: De gemeente Nijkerk zoekt een professionele schoonmaakpartner voor de resultaatgerichte schoonmaak en glasbewassing van gemeentelijke gebouwen, waaronder kantoren, publiekslocaties, wijkaccommodaties en bijzondere ruimtes zoals de raadzaal. Schone, frisse en gastvrije gebouwen dragen bij aan een veilige, gezonde en prettige leef‑ en werkomgeving voor inwoners, bezoekers en medewerkers. Daarom hechten wij grote waarde aan kwaliteit, betrouwbaarheid en een constructieve samenwerking gebaseerd op communicatie en wederzijds vertrouwen. De opdracht omvat tevens de schoonmaak van meerdere opvanglocaties binnen de gemeente. Dit zijn locaties waar tijdelijk bewoners verblijven, waaronder vluchtelingen en ontheemden. Hier wordt gewerkt in een woonomgeving, waar respect, zorgvuldigheid en aandacht voor de persoonlijke situatie van bewoners essentieel zijn. 0
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst Schoonmaak en glasbewassing
Beschreibung: Wij zijn de gemeente Nijkerk Onze visie is dat schone, frisse en gastvrije gebouwen bijdragen aan een veilige, gezonde en prettige leef- en werkomgeving voor onze inwoners, bezoekers, medewerkers en partners. Schoonmaak is voor ons geen “bijzaak”, maar een cruciale basis voor dienstverlening. Daarom zoeken wij een schoonmaakpartner die met ons wil SAMENwerken. SAMEN, omdat kwaliteit, tevredenheid en flexibiliteit vooral ontstaan door goed gedrag, communicatie en vertrouwen. 0
Interne Kennung: 1