See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Kłoczew oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w latach 2026-2027
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn.: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Kłoczew oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w latach 2026-2027”. Zakres obejmuje świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Kłoczew. Usługa obejmuje również transport odpadów komunalnych zebranych w prowadzonym przez Gminę Kłoczew Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanym w miejscowości Kłoczew, ul. Targowa 1, a także odbiór odpadów wielkogabarytowych w formie zbiórki objazdowej ze wszystkich miejscowości w gminie Kłoczew z częstotliwością 1 raz w roku (w terminie uzgodnionym z zamawiającym) oraz wyposażenie właścicieli nieruchomości w worki do selektywnej zbiórki odpadów. Gmina Kłoczew w ramach systemu nie przewiduje odbierania odpadów wytworzonych w ramach prowadzenia działalności gospodarczej, w tym rolniczej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZP.271.1.12.2025
Beschreibung: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Kłoczew oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w latach 2026-2027