See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kybernetická bezpečnost v nemocnicích AGEL – Síťové prvky
Beschreibung: Předmětem této zakázky je dodávka movitých věcí (síťové prvky – Switch, Gbic a DAC cable) blíže specifikovaných v příloze č. 4 ZD („Zařízení“), včetně všech potřebných HW a SW komponent, jakož i všech potřebných licencí, v množství a kvalitě požadované přílohami č.1 ZD a č.4 ZD a poskytování dalších s tím spojených a v příloze č. 1 ZD vymezených služeb. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Kybernetická bezpečnost v nemocnicích AGEL – Síťové prvky
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace (návrh smlouvy).