2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie koszenia powierzchni trawiastych na terenie Lotniska Katowice Muchowiec o powierzchni 600 000m2”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług pn.: „Wykonanie koszenia powierzchni trawiastych na terenie Lotniska Katowice Muchowiec o powierzchni 600 000m2” 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: NZI.261.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001