19418-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Dębnica Kaszubska w 2024 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Dębnica Kaszubska w 2024 roku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu odpadów komunalnych odebranych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego przetargu, z terenów nieruchomości, położonych na terenie Gminy Dębnica Kaszubska oraz zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dębnicy Kaszubskiej.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Dębnica Kaszubska w 2025 roku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu odpadów komunalnych odebranych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego przetargu, z terenów nieruchomości, położonych na terenie Gminy Dębnica Kaszubska oraz zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dębnicy Kaszubskiej
Interne KennungRPI.271.36.2024.JD
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden