194184-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen im Energiebereich – Duurzame energieoplossingen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Duurzame energieoplossingen
Beschreibung: EMCO Groep zoekt een partner die de juiste visie en aanpak heeft om de verduurzamingsdoelstellingen te ondersteunen. Dit vereist een leverancier die naast de installatie van PV-systemen ook betrokken is bij de voortdurende innovatie en verbetering van onze energieoplossingen. De opdracht omvat de volgende taken: - alle benodigde werkzaamheden en leveringen voor het realiseren van een turn-key PV-installatie - alle benodigde werkzaamheden voor het aanpakken van toekomstige energie-uitdagingen, zoals energieopslag, beheer van energieopbrengst en optimalisatie van energiebalans om energiecongestieproblemen op te lossen en efficiëntie te maximaliseren.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09330000 Solarenergie
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Partner Duurzame Energieoplossingen
Beschreibung: Zie selectieleidraad.
Interne Kennung: 1