194336-2026 - Ergebnis
Niederlande – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Onderhoud grasvelden 2026, optie 2027, 2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud grasvelden 2026, optie 2027, 2028
Beschreibung: Voor onderhavige opdracht willen wij een Overeenkomst met één Inschrijver sluiten: - Het maaien van de grasvelden. - Het uitmaaien van obstakels in de grasvelden. - Het kanten snijden langs de verharding en halfverharding van zowel de grasvelden als het extensief gemaaid gras. - Het afhandelen van meldingen over het maaien, uitmaaien en het kanten snijden. zie bestek
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging