2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dystrybucję energii elektrycznej do PP Radzyń Chełmiński”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do: Jednostka PP Radzyń Chełmiński Adres ul. Tysiąclecia 2a, 87-220 Radzyń Chełmiński Taryfa obecnie: C 12B Taryfa docelowa: C 22A Moc obecnie: 12,5 kW Moc docelowa: 50 kW
Interne Kennung: SZPiFP-117-24
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dystrybucja energii elektrycznej do jednostki Policji województwa kujawsko-pomorskiego: Dystrybucję energii elektrycznej do PP Radzyń Chełmiński
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do: Jednostka PP Radzyń Chełmiński Adres ul. Tysiąclecia 2a, 87-220 Radzyń Chełmiński Taryfa ocenie: C12B Taryfa docelowa: C22A Moc obecnie: 12,5 kW Moc docelowa: 50kW