See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Handelsgebruikelijke en Defensie specifieke vlaggen
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van, en indien van toepassing het ontwerpen van onderstaande artikelen aan alle onderdelen van het Ministerie van Defensie die gevestigd zijn op diverse locaties in Nederland (inclusief locaties op de Waddeneilanden Texel, Terschelling, Vlieland en Ameland). Handelsgebruikelijke Vlaggen Defensie Specifieke Vlaggen Wimpels Vlaggenmasten en mastenhouders (incl. plaatsing op verzoek). Deze Europese openbare aanbesteding heeft tot doel het sluiten van één Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer voor het leveren van Handelsgebruikelijke en Defensie specifieke vlaggen en aanverwante producten. Voor een uitvoerige beschrijving van de opdracht wordt verwezen naar het Programma van eisen als opgenomen in Bijlage 3 van deze Aanbestedingsleidraad, alsmede naar de bijlagen waarnaar in deze documenten wordt verwezen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35821000 Flaggen
5. Los
Los: LOT-0000