2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji dla posiadanych produktów Atlassian wraz ze wsparciem producenta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa licencji dla posiadanych produktów Atlassian wraz ze wsparciem producenta
Interne Kennung: DZPU/24/DI/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art 138 ust 4: składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa licencji dla posiadanych produktów Atlassian wraz ze wsparciem producenta. Szczegóły zawiera cz. II SWZ oraz załącznik 1 do SWZ.