194383-2025 - Ergebnis
Polen – Dieselöl – Dostawa oleju napędowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa cysternami samochodowymi oleju napędowego standardowego w ilości 600 m³. Olej napędowy powinien odpowiadać Polskiej Normie: PN-EN 590:2022-08 oraz poprawce do Polskiej Normy PN – En 590+A1:2017-06/Ap1 „Paliwa do pojazdów samochodowych – Oleje napędowe – wymagania i metody badań” oraz rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych ( Dz.U. 2024 poz. 1018). przy czym przepisy rozporządzenia są bezwzględnie obowiązujące. Zamawiający wskazuje, że minimalny zakres zamówienia wynosi 500 m3.
Vorherige Bekanntmachung: 12246-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 600 000 Liter