2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eksploatacja zlecona systemu ciepłowniczego od źródła ciepła w budynku nr 4 w Punkcie Obserwacji i Łączności (POiŁ) 22 Łeba do odbiorników włącznie oraz innych urządzeń odbierających ciepło oraz zabezpieczenie potrzeb cieplnych, zwana dalej w umowie systemem ciepłowniczym w kompleksie wojskowym - Sekcja Obsługi Infrastruktury (SOI) Lębork.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Eksploatacja zlecona systemu ciepłowniczego od źródła ciepła w budynku nr 4 w Punkcie Obserwacji i Łączności (POiŁ) 22 Łeba do odbiorników włącznie oraz innych urządzeń odbierających ciepło oraz zabezpieczenie potrzeb cieplnych, zwana dalej w umowie systemem ciepłowniczym w kompleksie wojskowym - Sekcja Obsługi Infrastruktury (SOI) Lębork. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi specyfikacja techniczna - załącznik nr 5 do SWZ
Interne Kennung: 13/INFR/6WOG/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen, 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Eksploatacja zlecona systemu ciepłowniczego od źródła ciepła w budynku nr 4 w Punkcie Obserwacji i Łączności (POiŁ) 22 Łeba do odbiorników włącznie oraz innych urządzeń odbierających ciepło oraz zabezpieczenie potrzeb cieplnych, zwana dalej w umowie systemem ciepłowniczym w kompleksie wojskowym - Sekcja Obsługi Infrastruktury (SOI) Lębork
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen