2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie kompleksowego sprzątania w budynkach Naczelnego Sądu Administracyjnego wraz z przyległym do nich terenem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie kompleksowego sprzątania w budynkach Naczelnego Sądu Administracyjnego, położonych przy ul. Gabriela Piotra Boduena 3/5, przy ul. Jasnej 6 i ul. Jasnej 2/4 w Warszawie wraz z przyległym do nich terenem zewnętrznym. Do wykonania usług Wykonawca użyje własnego sprzętu, własnych wysokiej jakości środków czystości i konserwujących oraz będzie dostarczał we własnym zakresie środki czystości w odpowiednich ilościach przez cały okres realizacji zamówienia. Wykonawca będzie wykonywał czynności sprzątania, czyszczenia i mycia okładzin ściennych i podłogowych, powierzchni szklanych i kamiennych oraz sprzętu i wyposażenia biurowego, zgodnie z instrukcjami konserwacji. Sprzątanie powierzchni budynków, powierzchni biurowej oraz terenu zewnętrznego odbywać się będzie w ciągu dnia w godzinach 6.30 – 16.30 oraz po południu w godzinach 16.30 – 20.30. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ, a szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: WAG.262.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90919200 Büroreinigung, 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90620000 Schneeräumung