See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja linii SN RPZ Wydminy - Danowo - PZ Orzysz na terenie Rejonu Energetycznego Ełk PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia są roboty budowlane polegające na Modernizacji linii SN RPZ Wydminy - Danowo - PZ Orzysz na terenie Rejonu Energetycznego Ełk PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 oraz 1.1. do SWZ. 3. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia czynności określone w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zawierają projektowane postanowienia Umowy, stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Zamawiający informuje, że ubiega się o dofinansowanie dla przedmiotowej inwestycji z Funduszu Europejskiego na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, działanie FENX.02.03 Infrastruktura Energetyczna. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 257 Ustawy PZP, możliwość unieważnienia Postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Vorherige Bekanntmachung: 311166-2024
Interne Kennung: POST/DYS/OB/LZA/01457/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Modernizacja linii SN RPZ Wydminy - Danowo - PZ Orzysz na terenie Rejonu Energetycznego Ełk PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok