2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afsluiten van de volgende verzekeringscontracten: personenverzekeringen, verzekeringen materiële schade, verzekeringen aansprakelijkheid, autoverzekering en verzekering gezondheidszorg
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft als voorwerp het afsluiten van de verzekeringspolissen verzekeringspolissen Personen, Materiële Schade, Aansprakelijkheid, Auto en gezondheidszorg voor de Gemeente Zoersel, OCMW Zoersel en AGB Zoersel De Gemeente Zoersel treedt voor deze opdracht op als aankoopcentrale in de zin van art. 2, 6° van de wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016.
Interne Kennung: PPP05M-470/6023/2026-009
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenverzekeringen
Beschreibung: Personenverzekeringen
Interne Kennung: 2026-009_1
Los: LOT-0002
Titel: Verzekering materiële schade
Beschreibung: Verzekering materiële schade
Interne Kennung: 2026-009_2
Los: LOT-0003
Titel: Verzekering aansprakelijkheid
Beschreibung: Verzekering aansprakelijkheid
Interne Kennung: 2026-009_3
Los: LOT-0004
Titel: Verzekering auto
Beschreibung: Verzekering auto
Interne Kennung: 2026-009_4
Los: LOT-0005
Titel: Verzekering gezondheidszorgen
Beschreibung: Verzekering gezondheidszorgen
Interne Kennung: 2026-009_5