2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Telecombeheer
Beschreibung: Landstede Groep zoekt een partner voor de levering van mobiele toestellen en accessoires en de bijbehorende dienstverlening. De opdracht omvat het leveren en beheren van een webshop (SaaS) voor mobiele telefonie, inclusief hosting, onderhoud en gebruikersbeheer. De opdrachtnemer faciliteert bestelprocessen, budgetbeheer, iDEAL-betalingen en de uitlevering van toestellen en accessoires. Daarnaast verzorgt de opdrachtnemer het administratief beheer van telecomabonnementen, rapportages en servicedeskondersteuning. Het leveren van mobiele telecomabonnementen valt buiten de scope van deze opdracht. Deze blijven ondergebracht in de bestaande overeenkomst met de gecontracteerde telecomprovider en worden rechtstreeks door de telecomprovider aan Landstede Groep gefactureerd. € 330.000,- excl BTW berekend over de gehele contractperiode van 2 jaar + 2 optiejaren.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte, 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Landstede Groep zoekt een partner voor de dienstverlening rondom mobiele telefonie, inclusief levering en beheer van een webshop voor het bestellen van toestellen en accessoires. Binnen scope valt het leveren en beheren van een webshop (SaaS) voor mobiele telefonie, inclusief hosting, onderhoud en gebruikersbeheer. De leverancier faciliteert bestelprocessen, budgetten, iDeal betalingen en levert toestellen uit. Daarnaast verzorgt de leverancier de volledige administratieve afhandeling, rapportages en servicedeskondersteuning. € 330.000,- excl BTW berekend over de gehele contractperiode van 2 jaar + 2 optiejaren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2x verlengen met 1 jaar