194453-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – „Budowa osiedla domów wielorodzinnych wraz z zagospodarowaniem terenu w Będzinie przy ul. Odkrywkowej”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa osiedla domów wielorodzinnych wraz z zagospodarowaniem terenu w Będzinie przy ul. Odkrywkowej”
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę zadania inwestycyjnego polegającej na wybudowaniu siedmiu budynków wielorodzinnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zagospodarowaniem terenu na działce nr 3978 w Będzine przy ul. Odkrywkowej, na podstawie załączonej dokumentacji projektowej. 1.2. Zamówienie obejmuje: a) budowę niezbędnej infrastruktury związanej z budynkami, b) budowę budynków wielorodzinnych w technologii prefabrykowanych modułów przestrzennych o drewnianej konstrukcji szkieletowej, c) roboty ziemne na terenie, d) roboty fundamentowe budynku, e) wykonanie, dostawa i montaż przestrzennych modułów prefabrykowanych budynków, f) wykonanie wszystkich prób i badań dotyczących budynków i instalacji, w tym w szczególności testów szczelności budynków, badań szczelności i wydajności instalacji sanitarnych, badań i pomiarów instalacji elektrycznych i teletechnicznych, badań hałasu pomieszczeń w budynkach i środowiska na zewnątrz) g) zagospodarowanie terenu 1.3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający informuje, że załączona dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ w postaci projektu zamiennego zawiera rozszerzony zakres o samonośne konstrukcje balkonów nieujęte w pierwotnej dokumentacji. 1.4. Wymagany okres gwarancji na cały Przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy.
Interne Kennung: ZP.271.1.2.2025.AJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern, 44211100 Mobile, modulare Containergebäude, 44211000 Vorgefertigte Gebäude, 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen
5. Los
Los: LOT-0001