See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze - Rejon Dróg Wojewódzkich w Kożuchowie: Zadanie nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakres usług obejmuje: ZADANIE NR 1: 1) utrzymanie czystości nawierzchni poprzez zamiatanie mechaniczne pasa jezdni o szer. 1,0 m od krawężnika (obustronnie), 2) utrzymanie czystości pasa drogowego dróg wojewódzkich poprzez usuwanie papierów, puszek, butelek, liści i innych zanieczyszczeń, 3) usuwanie trawy przerastającej nawierzchnię lub chodnik, 4) utrzymanie w czystości osadników studzienek kanalizacji deszczowej poprzez oczyszczenie osadników z piasku, liści i innych zanieczyszczeń, 5) utrzymanie czystości w pasie zieleni poprzez: a) koszenie trawy i chwastów wraz z wygrabieniem liści i wywiezieniem skoszonej trawy, b) utrzymanie żywopłotów (przycinanie), 6) wywóz i utylizację wszystkich nieczystości pozyskanych w trakcie utrzymania czystości; ZADANIE NR 2: 1) utrzymanie czystości nawierzchni poprzez zamiatanie mechaniczne pasa jezdni o szer. 1,0 m od krawężnika (obustronnie), 2) utrzymanie czystości pasa drogowego dróg wojewódzkich poprzez usuwanie papierów, puszek, butelek, liści i innych zanieczyszczeń, 3) usuwanie trawy przerastającej nawierzchnię lub chodnik 4) utrzymanie w czystości osadników studzienek kanalizacji deszczowej poprzez oczyszczenie osadników z piasku, liści i innych zanieczyszczeń, 5) utrzymanie czystości w pasie zieleni i obrębie drzew poprzez: a) koszenie trawy i chwastów wraz z wygrabieniem liści i wywiezieniem skoszonej trawy, usuwanie połamanych zbyt nisko zwisających gałęzi i odrostów przy pniach drzew, b) utrzymanie żywopłotów (przycinanie), 6) wywóz i utylizację wszystkich nieczystości pozyskanych w trakcie utrzymania czystości. ZADANIE NR 3: 1) utrzymanie czystości nawierzchni poprzez zamiatanie mechaniczne pasa jezdni o szer. 1,0 m od krawężnika, 2) utrzymanie czystości pasa drogowego dróg wojewódzkich poprzez usuwanie papierów, puszek, butelek, liści i innych zanieczyszczeń, 3) usuwanie trawy przerastającej nawierzchnię lub chodnik 4) utrzymanie w czystości osadników studzienek kanalizacji deszczowej poprzez oczyszczenie osadników z piasku, liści i innych zanieczyszczeń, 5) utrzymanie czystości w pasie zieleni poprzez: a) koszenie trawy i chwastów wraz z wygrabieniem liści i wywiezieniem skoszonej trawy, usuwanie połamanych, zbyt nisko zwisających gałęzi i odrostów przy pniach, 6) wywóz i utylizację wszystkich nieczystości pozyskanych w trakcie utrzymania czystości; ZADANIE NR 4: 1) utrzymanie czystości nawierzchni poprzez zamiatanie mechaniczne pasa jezdni o szer. 1,0 m od krawężnika (obustronnie), w obrębie wysp dzielących oraz chodników poprzez zamiatanie ręczne, 2) utrzymanie czystości pasa drogowego dróg wojewódzkich poprzez usuwanie papierów, puszek, butelek, liści i innych zanieczyszczeń, 3) usuwanie trawy przerastającej nawierzchnię, wyspę dzielącą lub chodnik, 4) utrzymanie w czystości osadników studzienek kanalizacji deszczowej poprzez oczyszczenie osadników z piasku, liści i innych zanieczyszczeń, 5) utrzymanie czystości w pasie zieleni poprzez: a) koszenie trawy i chwastów wraz z wygrabieniem liści i wywiezieniem skoszonej trawy, b) utrzymanie żywopłotów (przycinanie), 6) wywóz i utylizację wszystkich nieczystości pozyskanych w trakcie utrzymania czystości. ZADANIE NR 5: 1) utrzymanie czystości nawierzchni poprzez zamiatanie mechaniczne pasa jezdni o szer. 1,0 m od krawężnika (obustronnie), w obrębie wysp dzielących oraz chodników poprzez zamiatanie ręczne, 2) utrzymanie czystości pasa drogowego dróg wojewódzkich poprzez usuwanie papierów, puszek, butelek, liści i innych zanieczyszczeń, 3) usuwanie trawy przerastającej nawierzchnię, wyspę dzielącą lub chodnik, 4) utrzymanie w czystości osadników studzienek kanalizacji deszczowej poprzez oczyszczenie osadników z piasku, liści i innych zanieczyszczeń, 5) utrzymanie czystości w pasie zieleni poprzez: a) koszenie trawy i chwastów wraz z wygrabieniem liści i wywiezieniem skoszonej trawy, 6) wywóz i utylizację wszystkich nieczystości pozyskanych w trakcie utrzymania czystości. ZADANIE NR 6: 1) Utrzymanie czystości nawierzchni poprzez zamiatanie mechaniczne pasa jezdni o szer. 1,0 m od krawężnika (obustronnie) i chodników poprzez zamiatanie ręczne, 2) utrzymanie czystości pasa drogowego dróg wojewódzkich poprzez usuwanie papierów, puszek, butelek, liści i innych zanieczyszczeń, 3) usuwanie trawy przerastającej nawierzchnię lub chodnik, 4) utrzymanie w czystości osadników studzienek kanalizacji deszczowej poprzez oczyszczenie osadników z piasku, liści i innych zanieczyszczeń, 5) utrzymanie czystości w pasie zieleni poprzez a) koszenie trawy i chwastów wraz z wygrabieniem liści i wywiezieniem skoszonej trawy, 6) wywóz i utylizację wszystkich nieczystości pozyskanych w trakcie utrzymania czystości. ZADANIE NR 7: 1) utrzymanie czystości poprzez mechaniczne zamiatanie nawierzchni w pasie o szerokości 1,0 m od krawężnika i ścieku, 2) utrzymanie czystości pasa drogowego drogi woj. nr 289 km 0+000÷14+032 poprzez usuwanie papierów, puszek, butelek, liści i innych zanieczyszczeń, 3) usuwanie trawy przerastającej nawierzchnie, chodnik, ścieżkę rowerową na drodze woj. nr 289 km 0+000÷14+032, 4) utrzymanie w czystości osadników studzienek kanalizacji deszczowej poprzez oczyszczenie osadników z piasku, liści i innych zanieczyszczeń, 5) utrzymanie zieleni w pasie drogowym: a) koszenie trawy i chwastów z pobocza oraz na skarpach i przeciwskarpach, b) utrzymanie czystości w pasie zieleni i obrębie drzew przydrożnych na odc. nawierzchni kostkowej poprzez wygrabienie liści, trawy oraz usuwanie połamanych, zbyt nisko zwisających gałęzi i odrostów przy pniach drzew, 6) wywóz i utylizację wszystkich nieczystości pozyskanych w trakcie utrzymania czystości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: WZP.2910.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - m. Kożuchów
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: Zakres usług obejmuje: 1) utrzymanie czystości nawierzchni poprzez zamiatanie mechaniczne pasa jezdni o szer. 1,0 m od krawężnika (obustronnie), 2) utrzymanie czystości pasa drogowego dróg wojewódzkich poprzez usuwanie papierów, puszek, butelek, liści i innych zanieczyszczeń, 3) usuwanie trawy przerastającej nawierzchnię lub chodnik, 4) utrzymanie w czystości osadników studzienek kanalizacji deszczowej poprzez oczyszczenie osadników z piasku, liści i innych zanieczyszczeń, 5) utrzymanie czystości w pasie zieleni poprzez: a) koszenie trawy i chwastów wraz z wygrabieniem liści i wywiezieniem skoszonej trawy, b) utrzymanie żywopłotów (przycinanie), 6) wywóz i utylizację wszystkich nieczystości pozyskanych w trakcie utrzymania czystości; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: WZP.2910.10.2026 zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - m. Lubsko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) utrzymanie czystości nawierzchni poprzez zamiatanie mechaniczne pasa jezdni o szer. 1,0 m od krawężnika (obustronnie), 2) utrzymanie czystości pasa drogowego dróg wojewódzkich poprzez usuwanie papierów, puszek, butelek, liści i innych zanieczyszczeń, 3) usuwanie trawy przerastającej nawierzchnię lub chodnik 4) utrzymanie w czystości osadników studzienek kanalizacji deszczowej poprzez oczyszczenie osadników z piasku, liści i innych zanieczyszczeń, 5) utrzymanie czystości w pasie zieleni i obrębie drzew poprzez: a) koszenie trawy i chwastów wraz z wygrabieniem liści i wywiezieniem skoszonej trawy, usuwanie połamanych zbyt nisko zwisających gałęzi i odrostów przy pniach drzew, b) utrzymanie żywopłotów (przycinanie), 6) wywóz i utylizację wszystkich nieczystości pozyskanych w trakcie utrzymania czystości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: WZP.2910.10.2026 zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - m. Nowa Sól
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) utrzymanie czystości nawierzchni poprzez zamiatanie mechaniczne pasa jezdni o szer. 1,0 m od krawężnika, 2) utrzymanie czystości pasa drogowego dróg wojewódzkich poprzez usuwanie papierów, puszek, butelek, liści i innych zanieczyszczeń, 3) usuwanie trawy przerastającej nawierzchnię lub chodnik 4) utrzymanie w czystości osadników studzienek kanalizacji deszczowej poprzez oczyszczenie osadników z piasku, liści i innych zanieczyszczeń, 5) utrzymanie czystości w pasie zieleni poprzez: a) koszenie trawy i chwastów wraz z wygrabieniem liści i wywiezieniem skoszonej trawy, usuwanie połamanych, zbyt nisko zwisających gałęzi i odrostów przy pniach, 6) wywóz i utylizację wszystkich nieczystości pozyskanych w trakcie utrzymania czystości; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: WZP.2910.10.2026 zadanie3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - m. Żagań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) utrzymanie czystości nawierzchni poprzez zamiatanie mechaniczne pasa jezdni o szer. 1,0 m od krawężnika (obustronnie), w obrębie wysp dzielących oraz chodników poprzez zamiatanie ręczne, 2) utrzymanie czystości pasa drogowego dróg wojewódzkich poprzez usuwanie papierów, puszek, butelek, liści i innych zanieczyszczeń, 3) usuwanie trawy przerastającej nawierzchnię, wyspę dzielącą lub chodnik, 4) utrzymanie w czystości osadników studzienek kanalizacji deszczowej poprzez oczyszczenie osadników z piasku, liści i innych zanieczyszczeń, 5) utrzymanie czystości w pasie zieleni poprzez: a) koszenie trawy i chwastów wraz z wygrabieniem liści i wywiezieniem skoszonej trawy, b) utrzymanie żywopłotów (przycinanie), 6) wywóz i utylizację wszystkich nieczystości pozyskanych w trakcie utrzymania czystości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: WZP.2910.10.2026 zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - m. Iłowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) utrzymanie czystości nawierzchni poprzez zamiatanie mechaniczne pasa jezdni o szer. 1,0 m od krawężnika (obustronnie), w obrębie wysp dzielących oraz chodników poprzez zamiatanie ręczne, 2) utrzymanie czystości pasa drogowego dróg wojewódzkich poprzez usuwanie papierów, puszek, butelek, liści i innych zanieczyszczeń, 3) usuwanie trawy przerastającej nawierzchnię, wyspę dzielącą lub chodnik, 4) utrzymanie w czystości osadników studzienek kanalizacji deszczowej poprzez oczyszczenie osadników z piasku, liści i innych zanieczyszczeń, 5) utrzymanie czystości w pasie zieleni poprzez: a) koszenie trawy i chwastów wraz z wygrabieniem liści i wywiezieniem skoszonej trawy, 6) wywóz i utylizację wszystkich nieczystości pozyskanych w trakcie utrzymania czystości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: WZP.2910.10.2026 zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - m. Gozdnica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) Utrzymanie czystości nawierzchni poprzez zamiatanie mechaniczne pasa jezdni o szer. 1,0 m od krawężnika (obustronnie) i chodników poprzez zamiatanie ręczne, 2) utrzymanie czystości pasa drogowego dróg wojewódzkich poprzez usuwanie papierów, puszek, butelek, liści i innych zanieczyszczeń, 3) usuwanie trawy przerastającej nawierzchnię lub chodnik, 4) utrzymanie w czystości osadników studzienek kanalizacji deszczowej poprzez oczyszczenie osadników z piasku, liści i innych zanieczyszczeń, 5) utrzymanie czystości w pasie zieleni poprzez a) koszenie trawy i chwastów wraz z wygrabieniem liści i wywiezieniem skoszonej trawy, 6) wywóz i utylizację wszystkich nieczystości pozyskanych w trakcie utrzymania czystości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: WZP.2910.10.2026 zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - droga wojewódzka nr 289
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) utrzymanie czystości poprzez mechaniczne zamiatanie nawierzchni w pasie o szerokości 1,0 m od krawężnika i ścieku, 2) utrzymanie czystości pasa drogowego drogi woj. nr 289 km 0+000÷14+032 poprzez usuwanie papierów, puszek, butelek, liści i innych zanieczyszczeń, 3) usuwanie trawy przerastającej nawierzchnie, chodnik, ścieżkę rowerową na drodze woj. nr 289 km 0+000÷14+032, 4) utrzymanie w czystości osadników studzienek kanalizacji deszczowej poprzez oczyszczenie osadników z piasku, liści i innych zanieczyszczeń, 5) utrzymanie zieleni w pasie drogowym: a) koszenie trawy i chwastów z pobocza oraz na skarpach i przeciwskarpach, b) utrzymanie czystości w pasie zieleni i obrębie drzew przydrożnych na odc. nawierzchni kostkowej poprzez wygrabienie liści, trawy oraz usuwanie połamanych, zbyt nisko zwisających gałęzi i odrostów przy pniach drzew, 6) wywóz i utylizację wszystkich nieczystości pozyskanych w trakcie utrzymania czystości; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: WZP.2910.10.2026 zadanie 7