See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bezgotówkowy zakup paliwa do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2026 r.: olej napędowy ON, benzyna bezołowiowa PB 95, benzyna bezołowiowa PB 98, skroplony gaz ropopochodny (LPG), dodatkowo dla 1-11 części zamówienia zakres zamówienia zostaje rozszerzony o następujące usługi pozapaliwowe: usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy, samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy. Wyłącznie dla 12. części zamówienia zakres zamówienia zostaje dodatkowo rozszerzony o następujące produkty i usługi pozapaliwowe: usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy; samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy; doraźny zakup płynów eksploatacyjnych oraz drobnych akcesoriów samochodowych do pojazdów służbowych Zamawiającego; opłaty autostradowe dla samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t.
Vorherige Bekanntmachung: 573640-2025
Interne Kennung: V.ROZ.2710.68.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134000 Gasöle, 09132100 Bleifreies Benzin, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG), 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 50112300 Wagenwäsche und ähnliche Dienstleistungen, 63712210 Betrieb von Zahlstellen für Straßenbenutzungsgebühren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Białymstoku - część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2026 r. dla jednostek organizacyjnych RZGW w Białymstoku olej napędowy ON, ok. 74 922 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 70 548 l liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 400 dodatkowo zakres zamówienia obejmuje następujące usługi pozapaliwowe: usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy
Interne Kennung: Dostawa paliwa cz.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09132100 Bleifreies Benzin, 50112300 Wagenwäsche und ähnliche Dienstleistungen
Los: LOT-0002
Titel: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy - część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2026 r. dla jednostek organizacyjnych RZGW w Bydgoszczy olej napędowy ON, ok. 47 500 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 28 500 l liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 408 dodatkowo zakres zamówienia obejmuje następujące usługi pozapaliwowe: usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy
Interne Kennung: Dostawa paliwa Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2026 r. dla jednostek organizacyjnych RZGW w Gdańsku olej napędowy ON, ok. 106 590 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 48 460 l liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok.574 dodatkowo zakres zamówienia obejmuje następujące usługi pozapaliwowe: usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy
Interne Kennung: Dostawa paliwa Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4- Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2026 r. dla jednostek organizacyjnych RZGW w Gliwicach olej napędowy ON, ok.146 000 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 74 500 l benzyna bezołowiowa PB 98 ok. 1 000 l liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 1 092 dodatkowo zakres zamówienia obejmuje następujące usługi pozapaliwowe: usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy
Interne Kennung: Dostawa paliwa Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5- Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2026 r. dla jednostek organizacyjnych RZGW w Krakowie olej napędowy ON, ok. 132 678 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 66 705 l liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 2 275 dodatkowo zakres zamówienia obejmuje następujące usługi pozapaliwowe: usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy
Interne Kennung: Dostawa paliwa Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6- Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2026 r. dla jednostek organizacyjnych RZGW w Lublinie olej napędowy ON, ok. 65 700 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 32 500 l benzyna bezołowiowa PB 98 ok. 2 500 l liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 380 dodatkowo zakres zamówienia obejmuje następujące usługi pozapaliwowe: usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy
Interne Kennung: Dostawa paliwa Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7- Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2026 r. dla jednostek organizacyjnych RZGW w Lublinie olej napędowy ON, ok. 95 000 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 50 000 l benzyna bezołowiowa PB 98 ok. 8 500 l liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok.600 dodatkowo zakres zamówienia obejmuje następujące usługi pozapaliwowe: usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy
Interne Kennung: Dostawa paliwa Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8- Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2026 r. dla jednostek organizacyjnych RZGW w Lublinie olej napędowy ON, ok. 66 000 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 27 000 l liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 2 000 dodatkowo zakres zamówienia obejmuje następujące usługi pozapaliwowe: usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy
Interne Kennung: Dostawa paliwa Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9- Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2026 r. dla jednostek organizacyjnych RZGW w Lublinie olej napędowy ON, ok. 24 400 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 29 600 l gaz propan-butan LPG ok. 2 200 l liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 764 dodatkowo zakres zamówienia obejmuje następujące usługi pozapaliwowe: usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy
Interne Kennung: Dostawa paliwa Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10- Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2026 r. dla jednostek organizacyjnych RZGW w Lublinie olej napędowy ON, ok. 178 000 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 70 850 l benzyna bezołowiowa PB 98 ok. 4 000 l liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 2 392 dodatkowo zakres zamówienia obejmuje następujące usługi pozapaliwowe: usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy
Interne Kennung: Dostawa paliwa Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11- Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Wrocław
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2026 r. dla jednostek organizacyjnych RZGW w Lublinie olej napędowy ON, ok. 256 000 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 86 000 l gaz propan-butan LPG, ok. 700 l liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok.1 605 dodatkowo zakres zamówienia obejmuje następujące usługi pozapaliwowe: usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy
Interne Kennung: Dostawa paliwa Część 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09132100 Bleifreies Benzin, 50112300 Wagenwäsche und ähnliche Dienstleistungen, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
Los: LOT-0012
Titel: Część 12- Krakowy Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2026 r. dla jednostek organizacyjnych RZGW w Lublinie olej napędowy ON, ok. 2 000 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 20 000 l benzyna bezołowiowa PB 98, ok. 2 100 l liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów ok. 75. dodatkowo zakres zamówienia obejmuje następujące usługi pozapaliwowe: usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy doraźny zakup płynów eksploatacyjnych oraz drobnych akcesoriów samochodowych do pojazdów służbowych Zamawiającego; opłaty autostradowe dla samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t.
Interne Kennung: Dostawa paliwa Część 12