194500-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia w ramach realizacji zadania "Poprawa dostępności do diagnostyki i leczenia onkologicznego ONKO+ w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia w ramach realizacji zadania "Poprawa dostępności do diagnostyki i leczenia onkologicznego ONKO+ w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia w ramach realizacji zadania "Poprawa dostępności do diagnostyki i leczenia onkologicznego ONKO+ w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku w 2 częściach
Interne Kennung: 150/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: System kontroli dostępu
Interne Kennung: 1.
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Urządzenia medyczne - nakrywarka i barwiarka
Interne Kennung: 2.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung