194568-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Desinfektionsmittel – Dodávky dezinfekčního přípravku pro úpravu vody a dezinfekci potrubí typu Sanosil Super 25 Ag
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky dezinfekčního přípravku pro úpravu vody a dezinfekci potrubí typu Sanosil Super 25 Ag
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky 100% originálního biocidu Sanosil Super 25 Ag s obsahem 50% H2O2 v balení po 30 kg za účelem dezinfekce vody proti bakterii Legionella. pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze (dále jen „VFN“). Zadavatel dále požaduje, aby byl vybraný dodavatel autorizovaný (výhradní) dovozce produktů výrobce Sanosil AG (Švýcarsko) pro ČR. Předpokládaný odběr za 4 roky: 14 400 kg 100% koncetrátu Sanosil Super 25 Ag. Předmět plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je vymezen i závazným návrhem smlouvy, která je přílohou č. 2 zadávacích podmínek, přílohou č. 8 zadávacích podmínek – Položkový ceník, a přílohou č. 9 zadávacích podmínek – Technické parametry předmětu plnění. Množství předmětu plnění v jednotlivých položkách uvedené v příloze č. 8 zadávacích podmínek – Položkový ceník, je množstvím orientačním, resp. předpokládaným. Zadavatel je oprávněn určovat konkrétní množství a dobu plnění jednotlivých dílčích dodávek podle svých okamžitých, resp. aktuálních potřeb s ohledem na skladbu pacientů, bez penalizace či jiného postihu ze strany vybraného dodavatele. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne KennungVZ 34/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24455000 Desinfektionsmittel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku dle § 100 ZZVZ jsou blíže specifikovány v návrhu smlouvy, který je přílohou č. 2 zadávacích podmínek.