194572-2026 - Wettbewerb
Polen – Busse – Dostawa 5 szt. fabrycznie nowych autobusów kategorii M2 o napędzie spalinowym z miejscem do przewozu osób na wózku inwalidzkim.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 5 szt. fabrycznie nowych autobusów kategorii M2 o napędzie spalinowym z miejscem do przewozu osób na wózku inwalidzkim.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 5 szt. fabrycznie nowych autobusów kategorii M2 z napędem spalinowym z miejscem do przewozu osób na wózku inwalidzkim, o pojemności pasażerskiej min.: 10 miejsc siedzących + 1 miejsce dla kierowcy + 10 miejsc stojących w tym min. 1 miejsce do przewozu wózka inwalidzkiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z załącznikiem nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia. 1. Autobus musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym i być dopuszczony do poruszania się po drogach publicznych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1251). 2. Autobus musi posiadać świadectwo homologacji potwierdzające przystosowanie autobusu do przewozu osób na wózkach inwalidzkich. Rejestracja autobusu na podstawie homologacji potwierdzającej ilość miejsc i przeznaczenie do przewozu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. 3. Pojazd bazowy oraz gotowy autobus musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2026 r. nieużytkowany, nie powystawowy, kompletny, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych. Maksymalny przebieg autobusu nie może być większy niż 500 km. 4. Autobus musi być wyposażony wg wymogów GSR2 (General Safety Regulation, drugi zestaw zmian), wynikających z Rozporządzenia UE 2019/2144. 5. Gwarancja całopojazdowa bez limitu kilometrów na okres nie krótszy niż 24 miesiące począwszy od dnia podpisania bezusterkowego protokołu odbioru bez limitu kilometrów. 6. Zamawiający wymaga, aby pojazd był fabrycznie wyprodukowanym lub specjalistycznie zabudowanym autobusem kategorii M2. 7. Zamawiający wymaga, aby autobus był pojazdem Klasy A lub/i Klasy I. 8. Zaoferowane w postępowaniu autobusy muszą być pojazdami tej samej marki, tego samego modelu oraz tej samej wersji w tym samym wyposażeniu. Termin realizacji zamówienia: do 90 dni od podpisania umowy, nie później niż do 20.08.2026 r. Skróty używane w dokumentach: SWZ - Specyfikacja Warunków Zamówienia, Prawo - ustawa Prawo zamówień publicznych.
Interne KennungZO.2521-07/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa 5 szt. fabrycznie nowych autobusów kategorii M2 z napędem spalinowym z miejscem do przewozu osób na wózku inwalidzkim.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 5 szt. fabrycznie nowych autobusów kategorii M2 z napędem spalinowym z miejscem do przewozu osób na wózku inwalidzkim, o pojemności pasażerskiej min.: 10 miejsc siedzących + 1 miejsce dla kierowcy + 10 miejsc stojących w tym min. 1 miejsce do przewozu wózka inwalidzkiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z załącznikiem nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia. 1. Autobus musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym i być dopuszczony do poruszania się po drogach publicznych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1251). 2. Autobus musi posiadać świadectwo homologacji potwierdzające przystosowanie autobusu do przewozu osób na wózkach inwalidzkich. Rejestracja autobusu na podstawie homologacji potwierdzającej ilość miejsc i przeznaczenie do przewozu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. 3. Pojazd bazowy oraz gotowy autobus musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2026 r. nieużytkowany, nie powystawowy, kompletny, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych. Maksymalny przebieg autobusu nie może być większy niż 500 km. 4. Autobus musi być wyposażony wg wymogów GSR2 (General Safety Regulation, drugi zestaw zmian), wynikających z Rozporządzenia UE 2019/2144. 5. Gwarancja całopojazdowa bez limitu kilometrów na okres nie krótszy niż 24 miesiące począwszy od dnia podpisania bezusterkowego protokołu odbioru bez limitu kilometrów. 6. Zamawiający wymaga, aby pojazd był fabrycznie wyprodukowanym lub specjalistycznie zabudowanym autobusem kategorii M2. 7. Zamawiający wymaga, aby autobus był pojazdem Klasy A lub/i Klasy I. 8. Zaoferowane w postępowaniu autobusy muszą być pojazdami tej samej marki, tego samego modelu oraz tej samej wersji w tym samym wyposażeniu. Termin realizacji zamówienia: do 90 dni od podpisania umowy, nie później niż do 20.08.2026 r.
Menge5 Stück