194586-2026 - Ergebnis
Belgien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Groenonderhoud Houthalen-Helchteren 2026-2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGroenonderhoud Houthalen-Helchteren 2026-2029
BeschreibungGroenonderhoud Houthalen-Helchteren 2026-2029
Interne KennungPPP04M-2962/6045/2025/183
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
TitelGroenonderhoud openbaar domein
BeschreibungOm een goed eindbeeld te krijgen in het openbaar groen, moeten de groenelementen (grasvelden, bloemenweides, beplanting, boomspiegels, verharding, paden) onderhouden worden. Dit onderhoud zorgt dat het openbaar groen een verzorgd beeld heeft. Een verzorgd beeld zorgt er eveneens voor dat de gemeente een goed imago krijgt bij omliggende gemeenten en daarbuiten.
Interne Kennung2025/183_1
LosLOT-0002
TitelGroenonderhoud patrimonium gemeente en welzijnsvereniging
BeschreibungVoorbehouden perceel Om een goed eindbeeld te krijgen in het openbaar groen, moeten een aantal elementen onderhouden worden. Deze elementen omvatten zowel het groenonderhoud, zwerfvuil ruimen als het onderhoud van de speelpleinen. Door deze onderhoudswerkzaamheden uit te voeren, wordt een verzorgd beeld en tevreden burgers verkregen. Bovendien stijgt het imago van de gemeente door een verzorgd, ecologisch beeld. De woonzorgcentra en bejaarden- en assistentiewoningen van de gemeente Houthalen-Helchteren liggen in een groene omgeving. Deze omgeving dient natuurlijk ook onderhouden te worden zodat de bewoners in een mooie en goed onderhouden omgeving verblijven. Hierdoor blijven de bewoners tevreden en winnen de locaties aan imago, zowel voor leefkwaliteit als ecologie.
Interne Kennung2025/183_2
LosLOT-0003
TitelZwerfvuil opruimen
Interne Kennung2025/183_3
LosLOT-0004
TitelOnderhoud speeltuinen
Interne Kennung2025/183_4