2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postdiensten
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het vervullen van de Postdienstverlening van de gemeente Súdwest-Fryslân. Het verzenden van verkiezingspost en post gemeentelijke belastingen maken geen deel uit van de opdracht. Ongeveer 260.000 stukken post bestaande uit verschillende groottes en gewichten.
Interne Kennung: SWF 24086
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het vervullen van de Postdienstverlening van de gemeente Súdwest-Fryslân. Ongeveer 260.000 stukken post bestaande uit verschillende groottes en gewichten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: een verlenging van maximaal twee (2) maal één (1) jaar.