See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitoring falowania hydrodynamicznego w rejonie Półwyspu Helskiego
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: opracowanie, wykonanie i wdrożenie monitoringu falowania głębokowodnego i płytkowodnego na wodach otwartego morza oraz Zatoki Puckiej wraz z dostawą sprzętu niezbędnego do obsługi i wykorzystania produktu końcowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ, a Specyfikacja techniczna sprzętu Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 00380423-2021
Interne Kennung: ZP.371.25.2021.MDI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71353100 Hydrografische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Monitoring falowania ma za zadanie dostarczenie danych pomiarowych dotyczących falowania, transformacji fali, transportu osadów oraz informacji o wpływie falowania na tempo i stopień erozji brzegów morskich, a także na stopień zagrożenia powodziowego od wód morskich w strefie wokół Półwyspu Helskiego. Dlatego też system pomiarowy powinien składać się z urządzeń pomiarowych zdolnych do wykonywania pomiarów ciągłych zarówno kluczowych parametrów falowania, jak i transportu osadów w profilach pomiarowych we wskazanych lokalizacjach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ, a Specyfikacja techniczna sprzętu Załącznik nr 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71353200 Vermessungsdienste, 72310000 Datenverarbeitung