2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mechaniczne i ręczne oczyszczanie Miasta Łowicza
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na bieżącym oczyszczaniu, odśnieżaniu i usuwaniu oblodzenia jezdni, poboczy, zatok, parkingów, placów i ciągów pieszo-jezdnych w ciągach dróg miasta Łowicza na całej szerokości, łącznie z opaskami przykrawężnikowymi, rozjazdami, skrzyżowaniami, wysepkami itp. i na całej powierzchni oraz chodników, alejek chodnikowych, ciągów pieszo-jezdnych, placów, parkingów, zatok parkingowych, zatok i poboczy w ciągach dróg miasta Łowicza, parków, skwerów i innych wyznaczonych terenów na całej szerokości i na całej powierzchni w sposób zapewniający utrzymanie ich w stałej czystości w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia jest wyspecyfikowany w Załączniku Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 595270-2024
Interne Kennung: SK.271.2.2.2024.MK3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001