194662-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa aparatury medycznej, wyposażenia medycznego oraz drobnego wyposażenia medycznego dla nowego oddziału geriatrii PCM Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury medycznej, wyposażenia medycznego oraz drobnego wyposażenia medycznego dla nowego oddziału geriatrii PCM Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatury medycznej, wyposażenia medycznego oraz drobnego wyposażenia medycznego dla nowego oddziału geriatrii PCM Sp. z o.o. (dalej: sprzęt lub aparatura), zgodnych z Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, wraz z wyposażeniem, instalacją, uruchomieniem oraz transportem, rozładunkiem i wniesieniem (na koszt i ryzyko Wykonawcy) w sposób i miejsce wskazane przez Zamawiającego, do Pabianickiego Centrum Medycznego Sp. z o.o., w podziale na części (pakiety): 1) część I - dostawa aparatury medycznej; 2) część II - dostawa wyposażenia medycznego; 3) część III - dostawa drobnego wyposażenia medycznego.
Interne Kennung: 10/ZP/PN/D/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: część I – dostawa aparatury medycznej, zgodnie z Załącznikiem nr 2a do SWZ - Opisem przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: część II – dostawa wyposażenia medycznego, zgodnie z Załącznikiem nr 2b do SWZ - Opisem przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: część III – dostawa drobnego wyposażenia medycznego, zgodnie z Załącznikiem nr 2c do SWZ - Opisem przedmiotu zamówienia.