194669-2025 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Raamovereenkomst voor het onderhoud van werkkledij en linnen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het onderhoud van werkkledij en linnen
Beschreibung: Onderhavige opdracht betreft het onderhoud van werkkledij en linnen voor de verschillende VDAB vestigingen. VDAB staat zelf in voor de aankoop van zijn kledij en linnen dat moet gereinigd worden in het kader van deze opdracht. Deze opdracht is een opdracht voor diensten in de zin art. 2, 21° van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016. De diensten hebben betrekking op de CPV-codes: - 98310000-9 - Wasserij- en stomerijdiensten - 98311000-6 - ophalen van wasgoed Percelen De opdracht is opgedeeld in 5 percelen: Perceel 1 : Regio Antwerpen Perceel 2 : Regio Limburg Perceel 3 : Regio Oost -Vlaanderen Perceel 4 : Regio Vlaams-Brabant en Centrale Diensten (t.e.m. 31/05/2025) Perceel 5 : Regio West -Vlaanderen
Interne Kennung: PPP0BQ-806/5046/2024/806/INK/FAC/MI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Regio Antwerpen
Beschreibung: Onderhoud van werkkledij en linnen voor de verschillende VDAB vestigingen in regio Antwerpen
Interne Kennung: 2024/806/INK/FAC/MI 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 98311000 Abholdienst für Wäsche
Los: LOT-0002
Titel: Regio Limburg
Beschreibung: Onderhoud van werkkledij en linnen voor de verschillende VDAB vestigingen in regio Limburg.
Interne Kennung: 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Regio Oost -Vlaanderen
Beschreibung: Onderhoud van werkkledij en linnen voor de verschillende VDAB vestigingen in regio Oost -Vlaanderen
Interne Kennung: 2024/806/INK/FAC/MI_3
Los: LOT-0004
Titel: Regio Vlaams-Brabant en Centrale Diensten
Beschreibung: Onderhoud van werkkledij en linnen voor de verschillende VDAB vestigingen in regio Vlaams-Brabant en Centrale Diensten .
Interne Kennung: 2024/806/INK/FAC/MI_4
Los: LOT-0005
Titel: Regio West -Vlaanderen
Beschreibung: Onderhoud van werkkledij en linnen voor de verschillende VDAB vestigingen in regio West -Vlaanderen.
Interne Kennung: 2024/806/INK/FAC/MI_5