2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy infrastruktury konwergentnej składającej się z 6 szt. serwerów obliczeniowych, 1 szt. serwera plików, 4 szt. switchy sieciowych FC SAN, 2 szt. switchy sieciowych IP oraz oprogramowania do wirtualizacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy infrastruktury konwergentnej składającej się z 6 szt. serwerów obliczeniowych, 1 szt. serwera plików, 4 szt. switchy sieciowych FC SAN, 2 szt. switchy sieciowych IP oraz oprogramowania do wirtualizacji w ramach projektu „Utworzenie, modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne - Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Collegium Medicum ” - KPOD.07.05-IP.10-0002/25/KPO/1205/2025/213. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik A, stanowiący integralną część SWZ. Zamawiający wymaga, aby wszystkie zaproponowane przez Wykonawcę elementy wchodzące w skład jednego urządzenia były ze sobą kompatybilne i zapewniały pełną funkcjonalność bez konieczności dodatkowych inwestycji ze strony Zamawiającego. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy infrastruktury konwergentnej składającej się z 6 szt. serwerów obliczeniowych, 1 szt. serwera plików, 4 szt. switchy sieciowych FC SAN, 2 szt. switchy sieciowych IP oraz oprogramowania do wirtualizacji w ramach projektu „Utworzenie, modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne - Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Collegium Medicum ” - KPOD.07.05-IP.10-0002/25/KPO/1205/2025/213. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik A, stanowiący integralną część SWZ. Zamawiający wymaga, aby wszystkie zaproponowane przez Wykonawcę elementy wchodzące w skład jednego urządzenia były ze sobą kompatybilne i zapewniały pełną funkcjonalność bez konieczności dodatkowych inwestycji ze strony Zamawiającego. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ. 1. Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymaganiami Zamawiającego określonymi w SWZ i załącznikach do SWZ, a wraz z ofertą musi złożyć następujące przedmiotowe środki dowodowe: 1.1karty katalogowe lub wydruki ze stron internetowych lub inne dokumenty lub oświadczenia producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela, albo inne równoważne dokumenty lub oświadczenia, w języku polskim lub obcym wraz z tłumaczeniem na język polski, potwierdzające, że oferowane dostawy (przedmiot zamówienia), odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego w treści SWZ. Zamawiający dopuszcza złożenie ww. dokumentów w języku angielskim. 2. Zamawiający przewiduje możliwość wzywania do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych w wyznaczonym terminie, jeżeli Wykonawca ich nie złożył lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne. 3. Zamawiający odstępuje od wezwania, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 4. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. 3. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 3.1 szczegółowy opis oferowanego przedmiotu zamówienia, tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane, odpowiednio do wzoru stanowiącego Załącznik A do SWZ, pozwalający na ocenę zgodności oferowanego urządzenia, jego elementów, funkcji i wyposażenia oraz jego parametrów i warunków z wymaganiami SWZ, jak i zawierający szczegółowy opis techniczny i funkcjonalny określający elementy, funkcje i wyposażenie oraz parametry i warunki, 3.2 kalkulację cenową odpowiednio do wzoru stanowiącego Załącznik B do Formularza oferty, 3.3 karty katalogowe lub wydruki ze stron internetowych lub inne dokumenty lub oświadczenia producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela, albo inne równoważne dokumenty lub oświadczenia, w języku polskim lub obcym wraz z tłumaczeniem na język polski, potwierdzające, że oferowane dostawy (przedmiot zamówienia), odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego w treści SWZ. Zamawiający dopuszcza złożenie ww. dokumentów w języku angielskim, 3.4 zobowiązanie innego podmiotu, o ile dotyczy, 3.5 oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o ile dotyczy, 3.6 odpowiednie pełnomocnictwa w przypadku podpisania oferty przez pełnomocnika, jak również w przypadku składania oferty wspólnej przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji ani wznowień.