19469-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kraftfahrzeuge – Svozové vozidlo s lineárním stlačováním odpadu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSvozové vozidlo s lineárním stlačováním odpadu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pořízení 1 ks svozového vozidla s lineárním stlačováním odpadu sloužícího na svoz směsného komunálního odpadu a separovaných složek komunálního odpadu (tj. podvozku, nástavby, vyklápěče). Vozidlo musí být nové, nepoužité a plně funkční.
Interne KennungSvozové vozidlo s lineárním stlačováním odpadu
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge, 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001