2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba městské zeleně – opakované řízení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb a provádění komplexních prací údržbě městské zeleně.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zadavatel zkrátil lhůtu pro podání nabídek v souladu s § 57 odst. 2 písm. b), protože naléhavé okolnosti znemožňují použití lhůty v délce 30 dnů. Těmito naléhavými okolnostmi je zrušení původního zadávacího řízení Zadavatel se tím pádem dostal do časové tísně.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45452000 Fassadenreinigungsarbeiten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1