194710-2025 - Ergebnis
Tschechien – Server – DODÁVKA TECHNOLOGIÍ PRO ZVÝŠENÍ KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI VOŠ A SPŠE PLZEŇ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKA TECHNOLOGIÍ PRO ZVÝŠENÍ KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI VOŠ A SPŠE PLZEŇ
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka zařízení a licencí software včetně příslušenství. Součástí předmětu plnění jsou dále služby a práce prodávajícího se zařízeními a licencemi software přímo související a nezbytné k řádnému uvedení předmětu plnění do provozu. Jedná se zejména o montáž, oživení, dodávku dokumentace, dodávku licencí a zaškolení administrátorů.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32400000 Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DODÁVKA TECHNOLOGIÍ PRO ZVÝŠENÍ KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI VOŠ A SPŠE PLZEŇ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 32420000 Netzausrüstung, 32400000 Netzwerke
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje: a) prodloužení dodací lhůty v případě závažných okolností, jakými jsou zejména nouzový stav v důsledku pandemie, havárie, živelná katastrofa nebo válečný konflikt. Musí se jednat o zásadní, jednorázové a nikoli běžné okolnosti nebo události, které jsou nezávislé na vůli zadavatele a dodavatele. Prodloužení původní dodací lhůty nesmí být zapříčiněno vědomým jednáním zadavatele nebo dodavatele. Dodavatel musí předem objektivně odůvodnit, že překážka brání plnění smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládané trvání. Následně bude uzavřen dodatek ke smlouvě. Dodací lhůta bude prodloužena o dobu trvání překážky, nejdéle o 30 kalendářních dnů. Trvá-li překážka déle, bude uzavřen nový dodatek se stejným postupem. Zadavatel neschválí prodloužení dodací lhůty v případě, že se jedná o překážku, které nemá zásadní vliv na poskytované plnění; b) změnu ceny za dílo v případě změny sazby DPH v daňových předpisech; c) limitaci nabídkové ceny v souladu se čl. 6.2; Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje: nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh nové smlouvy, která odpovídá jeho nabídce. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně; V případě, že dojde v důsledku uplatnění výhrady podle § 100 odst. 2 ZZVZ k uzavření nové smlouvy s dodavatelem dalším v pořadí, bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele vč. záručních podmínek s ohledem na již realizovanou část dodávek tak, aby smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části dodávek.