2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beperkt omnium onderhoudscontract voor 51 liften
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van onderhouds- en herstellingswerken (incl. schoonmaak) en ontstoringen aan 51 liften, verspreid over verschillende gebouwen behorende tot het patrimonium van Woonkade Rupelstreek bv. Deze opdracht omvat de volgende diensten: 1. Het afsluiten van een beperkt omnium onderhoudscontract voor het uitvoeren van technische onderhouds- en herstellingswerken en ontstoren aan 51 liftinstallaties behorend tot het patrimonium van Woonkade Rupelstreek bv. 2. Verhelpen opmerkingen op de halfjaarlijkse keuringsverslagen. 3. Het uitvoeren van een jaarlijkse, grondige schoonmaak Deze opdracht omvat één perceel van verschillende installateurs zijnde - liften van: - Orona - Otis - Schindler - Daelemans - Europalift - Thiery - MP Liften
Interne Kennung: PPP0WF-557/6053/2026/557
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/557_1