See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van sensoren, datalogging en datacommunicatie Blue Accelerator en overige maritieme infrastructuur
Beschreibung: POM West-Vlaanderen wenst sensoren en data-acquisystemen evenals infrastructuur voor datacommunicatie van offshore naar onshore aan te kopen. De opdracht wordt opgesplitst in 4 percelen: perceel 1: levering sensoren voor Blue Accelerator in het kader van een digitale twin voor The Reef, perceel 2: raamovereenkomst levering sensoren, perceel 3: raamovereenkomst levering DAQ, perceel 4:raamovereenkomst levering communicatiesystemen.
Interne Kennung: 2025_15KE_A_OP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48614000 Datenerfassungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025_15KE_A_OP - 1
Beschreibung: perceel 1: leveringen sensoren voor Blue Accelerator in het kader van een digitale twin voor The Reef
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025_15KE_A_OP - 2
Beschreibung: perceel 2: raamovereenkomst levering sensoren
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025_15KE_A_OP - 3
Beschreibung: perceel 3: raamovereenkomst levering DAQ
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2025_15KE_A_OP - 4
Beschreibung: perceel 4: raamovereenkomst levering communicatiesystemen
Interne Kennung: 4