194778-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im pharmazeutischen Bereich – Sukcesywna usługa sporządzania i dostarczania mieszanin do żywienia pozajelitowego dla pacjentów pediatrycznych Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii i Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna usługa sporządzania i dostarczania mieszanin do żywienia pozajelitowego dla pacjentów pediatrycznych Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii i Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna usługa sporządzania i dostarczania mieszanin do żywienia pozajelitowego dla pacjentów pediatrycznych Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii i Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo - cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawierają nw. załączniki: • załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach sukcesywnych dostaw
Interne KennungEZ/33/2025/MK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85149000 Dienstleistungen im pharmazeutischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001
TitelŻywienie noworodkowe i niemowląt
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo - cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawierają nw. załączniki: • załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach sukcesywnych dostaw.
Interne KennungPakiet 1