2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH OKREŚLONE W 13 CZĘŚCIACH W WOJEWÓDZKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH OKREŚLONE W 13 CZĘŚCIACH W WOJEWÓDZKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY. Zamówienie planowane do współfinansowania przez Unię Europejską w ramach Programu: Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności, Priorytet: Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia - część grantowa, Działanie: D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia 2. Przedmiot zamówienia obejmuje 13 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części ustalone w Załączniku Nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolne części lub na cały przedmiot zamówienia: 3. Zamawiający informuje o możliwości unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia na postawie art. 257 ustawy Pzp, zgodnie, z którym Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4. Zamawiający nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy PZP.
Interne Kennung: WSzS.DEZ.26.014.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Oferta musi być sporządzona pod rygorem nieważności w języku polskim, z zastrzeżeniem dopuszczenia dokumentacji w języku angielskim, określonej w ROZDZIALE V, pkt 1.2 SWZ oraz w Załączniku Nr 3 do SWZ. 2.Przekazywanie ofert oraz komunikacja odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną. Wykonawca składa ofertę oraz oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej. Środkiem komunikacji elektronicznej, służącym złożeniu oferty przez Wykonawcę, jest jego prawidłowe złożenie na Platformie Zakupowej dostępnej pod adresem https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html. Wykonawca zobowiązany jest stosować się do Regulaminu korzystania z Platformy Zakupowej oraz Instrukcji użytkowników zamieszczonych na stronie https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html. 3.Szczegółowe instrukcje dotyczące złożenia oferty za pośrednictwem Platformy zakupowej zawarte są w Instrukcjach użytkowników”, zamieszczonych na stronie internetowej pod adresem: https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html. Wykonawca zamierzający wziąć udział w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego akceptuje warunki korzystania z platformy zakupowej i zobowiązany jest stosować się do Regulaminu korzystania z Platformy Zakupowej oraz Instrukcji użytkowników zamieszczonych na stronie https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html ; https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/regulamin.html 4. Wykonawca zobowiązany jest złożyć w ofercie: 1)Formularz OFERTY, stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ starannością. 2)Formularz asortymentowo-cenowy, stanowiący Załącznik Nr 2 do SWZ 3)Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozdziale V niniejszej SWZ, 4) Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy. a) jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, Wykonawca składa pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy - § 13 ust. 3 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii, z dnia 23 grudnia 2020 r. „w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy”. b) przepis ppkt. a) stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego; 5) Dowód wpłaty wadium, o którym mowa w Rozdz. X SWZ. 6) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), o którym mowa w Rozdz. IX SWZ, 7) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia - stanowiące Załącznik Nr 8 do SWZ, 8) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa Rozdz. VIII SWZ – jeżeli Wykonawca polega na zasobach lub sytuacji podmiotu udostępniającego zasoby, 9) oświadczenie, o którym mowa w rozdziale VIII pkt 4 SWZ (Zamawiający dopuszcza złożenia tego oświadczenia na formularzu ofertowym, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ) – jeżeli dotyczy, 5. ROZDZIAŁ XXIII. KLAUZULA INFORMACYJNA W ZAKRESIE OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO 6. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu: a) na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, b) na podstawie art. 109 ust. 1 pkt. 4) ustawy Pzp, c) w przypadkach, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. 2025 r., poz. 514). Do Wykonawcy podlegającego wykluczeniu w tym zakresie, stosuje się art. 7 ust. 3 wspomnianej ustawy, d) w przypadkach, o których mowa w art. 5k rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.U.UE.L.2014.229.1 z dnia 2014.07.31, z późniejszymi zmianami). Weryfikacji braku zaistnienia tej podstawy wykluczenia w stosunku do konkretnego podmiotu zamawiający może dokonać za pomocą wszelkich dostępnych środków. Jako przykład takich metod weryfikacji można wskazać chociażby ogólnodostępne rejestry takie jak Krajowy Rejestr Sądowy, Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej. 2. Zamawiający wykluczy z przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wykonawcę, na podst. art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy PZP: w stosunku, do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on winnej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury 7. Do oferty Wykonawca dołącza oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym przez Zamawiającego. Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 1, składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu Wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. wzór Formularza stanowi Załącznik Nr 13 do SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 30237400 Datenerfassungszubehör, 72262000 Software-Entwicklung, 33111200 Röntgenstationen, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30213000 Personalcomputer, 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 32420000 Netzausrüstung, 80511000 Ausbildung des Personals, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Rozszerzenie dostępności elektronicznych podpisów i zgód dla pacjentów wraz z dostosowaniem dokumentacji
Beschreibung: Część 1 - Rozszerzenie dostępności elektronicznych podpisów i zgód dla pacjentów wraz z dostosowaniem dokumentacji, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 30237400 Datenerfassungszubehör, 72262000 Software-Entwicklung, 33111200 Röntgenstationen, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30213000 Personalcomputer, 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 32420000 Netzausrüstung, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 80511000 Ausbildung des Personals
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe (+9)/monitorowanie i raportowanie indeksowania dokumentów w P1, m.in. o wskaźniki procentowe skuteczności indeksacji
Beschreibung: Część 2 - Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe (+9)/monitorowanie i raportowanie indeksowania dokumentów w P1, m.in. o wskaźniki procentowe skuteczności indeksacji, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Zarządzanie dokumentacją medyczną (ZDM)
Beschreibung: Część 3 - Zarządzanie dokumentacją medyczną (ZDM), szczegółowo opisane w Załączniku Nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Rozbudowa Systemów Radiologicznych
Beschreibung: Część 4 - Rozbudowa Systemów Radiologicznych, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Zakup i wdrożenie rozwiązania zwiększającego efektywność pracy personelu medycznego i administracyjnego poprzez cyfryzację zgłoszeń i dostęp do bazy wiedzy szpitalnej
Beschreibung: Część 5 - Zakup i wdrożenie rozwiązania zwiększającego efektywność pracy personelu medycznego i administracyjnego poprzez cyfryzację zgłoszeń i dostęp do bazy wiedzy szpitalnej, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Sprzęt do digitalizacji dokumentacji pacjenta w poradni, sekretariatach oddziałowych oraz pokojach lekarskich w oddziałach szpitalnych
Beschreibung: Część 6 - Sprzęt do digitalizacji dokumentacji pacjenta w poradni, sekretariatach oddziałowych oraz pokojach lekarskich w oddziałach szpitalnych, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 30237400 Datenerfassungszubehör, 72262000 Software-Entwicklung, 33111200 Röntgenstationen, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 30213000 Personalcomputer, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 32420000 Netzausrüstung, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 80511000 Ausbildung des Personals
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Zakup UPS
Beschreibung: Część 7 - Zakup UPS, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Zakup usługi i urządzeń do segmentacji i separacji sieci (urządzenia aktywne, firewall pomiędzy podsieciami, zintegrowany system inwentaryzacji i zarządzania IT)
Beschreibung: Część 8 - Zakup usługi i urządzeń do segmentacji i separacji sieci (urządzenia aktywne, firewall pomiędzy podsieciami, zintegrowany system inwentaryzacji i zarządzania IT), szczegółowo opisane w Załączniku Nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Przeprowadzenie szkoleń pracowników działu IT w zakresie obsługi i zarządzania kluczowymi systemami bezpieczeństwa informatycznego: ESET, Statlook, PAM, oraz Safetica
Beschreibung: Część 9 - Przeprowadzenie szkoleń pracowników działu IT w zakresie obsługi i zarządzania kluczowymi systemami bezpieczeństwa informatycznego: ESET, Statlook, PAM, oraz Safetica szczegółowo opisane w Załączniku Nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 9
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80511000 Ausbildung des Personals
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Zakup usługi wdrożenia polityki zarządzania hasłami i dostępem do systemów informatycznych
Beschreibung: Część 10 - Zakup usługi wdrożenia polityki zarządzania hasłami i dostępem do systemów informatycznych, szczegółowo opisana w Zalączniku Nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Systemy kopii zapasowych
Beschreibung: Część 11 - Systemy kopii zapasowych, szczegółowo opisany w Zalączniku Nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Szkolenia w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz NIS2 - dotyczy kadry kierowniczej, pracowników biurowych i medycznych
Beschreibung: Część 12 - Szkolenia w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz NIS2 - dotyczy kadry kierowniczej, pracowników biurowych i medycznych, szczegółowo opisany w Zalączniku Nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 12
Haupteinstufung (cpv): 80511000 Ausbildung des Personals
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - AI - Dokumentacja obrazowa - interfejs do systemu CeZ integracja z PUI
Beschreibung: Część 13 - AI - Dokumentacja obrazowa - interfejs do systemu CeZ integracja z PUI, szczegółowo opisany w Zalączniku Nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 13