2. Verfahren
Verfahren
Titel: Deelmobiliteit
Beschreibung: Gewenste situatie De dienstverlening zal na gunning 1 januari 2026 live moeten zijn, om te voorkomen dat de collega’s van Gemeente Ede zonder deelmobiliteit zitten. Het is de bedoeling dat de dienstverlening voor nu in dezelfde vorm wordt aangeboden, wat betekent dat we twee elektrische deelauto en tien elektrische fietsen willen aanbieden aan de collega’s. Het streven is om het aanbod van deelmobiliteit in de toekomst uit te breiden, naarmate de vraag groei of veranderd. De gemeente Ede is daarom op zoek naar een partner die met deze ontwikkeling kan meegroeien. Daarbij zoekt de gemeente niet alleen een leverancier, maar ook een samenwerkingspartner die actief meedenkt en bijdraagt aan het vergroten van het draagvlak voor deelmobiliteit binnen de organisatie. > 221.000,--
Interne Kennung: I250900003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Deelmobiliteit gemeente Ede
Beschreibung: Gewenste situatie De dienstverlening zal na gunning 1 januari 2026 live moeten zijn, om te voorkomen dat de collega’s van Gemeente Ede zonder deelmobiliteit zitten. Het is de bedoeling dat de dienstverlening voor nu in dezelfde vorm wordt aangeboden, wat betekent dat we twee elektrische deelauto en tien elektrische fietsen willen aanbieden aan de collega’s. Het streven is om het aanbod van deelmobiliteit in de toekomst uit te breiden, naarmate de vraag groei of veranderd. De gemeente Ede is daarom op zoek naar een partner die met deze ontwikkeling kan meegroeien. Daarbij zoekt de gemeente niet alleen een leverancier, maar ook een samenwerkingspartner die actief meedenkt en bijdraagt aan het vergroten van het draagvlak voor deelmobiliteit binnen de organisatie. >221.000,00
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst gaat in op 1 januari 2026 en eindigt van rechtswege op 31 december 2026. De gemeente Ede heeft de mogelijkheid om de looptijd van de overeenkomst te verlengen met vijf (5) keer één optiejaar (5 x 1). Mogelijke verlenging gebeurt schriftelijk voor afloop van de contractperiode.
2. Procedure
Procedure
Title: Deelmobiliteit
Internal identifier: I250900003
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
Additional classification (cpv): 63000000 Supporting and auxiliary transport services; travel agencies services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Deelmobiliteit gemeente Ede
Internal identifier: 1
Options: