194827-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von praktischen Ärzten – świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania i opisu badań diagnostyki obrazowej KOD:2025-DOB-1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelświadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania i opisu badań diagnostyki obrazowej KOD:2025-DOB-1
Beschreibungświadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania i opisu badań diagnostyki obrazowej realizowane w komórkach organizacyjnych Udzielającego zamówienia
Interne Kennung2025-DOB-1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
LosLOT-0001
Titelkonkurs ofert na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania i opisu badań diagnostyki obrazowej realizowane w komórkach organizacyjnych Udzielającego zamówienia
Beschreibungkonkurs ofert na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania i opisu badań diagnostyki obrazowej realizowane w komórkach organizacyjnych Udzielającego zamówienia