194844-2026 - Wettbewerb
Polen – Bitumen und Asphalt – Dostawa mieszanek mineralno-asfaltowych na gorąco
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mieszanek mineralno-asfaltowych na gorąco
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup mieszanek mineralno-asfaltowych w 2026 roku, z przeznaczeniem do robót prowadzonych na terenie m.st. Warszawy, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungDPZP/271/247/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW związku z przedłużającym się procedowaniem postępowania zakupowego nr DPZP/271/9/2025 prowadzonego w celu zawarcia umowy ramowej oraz z uwagi na pilną konieczność zabezpieczenia Zakładu Remontów i Konserwacji Dróg w materiał, jakim są mieszanki mineralno-asfaltowe na gorąco dla prawidłowej i terminowej realizacji posiadanych zleceń, zachodzi konieczność skrócenia terminu składania ofert do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia. W świetle powyższych okoliczności Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113600 Bitumen und Asphalt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113700 Material zur Ausbesserung von Straßen, 44113800 Straßenbelagsmaterial, 44113000 Straßenbaumaterialien
5. Los
LosLOT-0001