See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nawozów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów dla Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Zybiszowie oraz podległych Zakładów Doświadczalnych Oceny Odmian w Jeleniej Górze. Krościnie Małej, Tarnowie, Tomaszowie Bolesławieckim. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na jedną lub większą liczbę, wymienionych w niniejszej specyfikacji, części zamówienia - zadania od 1 do 3 3. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na wybrane przez siebie zadanie lub zadania. Zadanie jest niepodzielne i stanowi całość. 4. Dostarczone nawozy muszą posiadać aktualne pozwolenie właściwego Ministra dopuszczające je do obrotu na terenie kraju, a także spełniać wymogi dotyczące oznakowania, zgodnie z postanowieniami ustawy o nawozach i nawożeniu. 5. Przedmiot zamówienia określony został w jednostkach miary przypisanych dla każdej pozycji.
Vorherige Bekanntmachung: 750777-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 1 dotyczy dostawy saletry amonowej: 132,0 tony saletry - azot całkowity (N) min 32% w tym azot (N) amonowy min. 16% i azot(N) azotanowy min. 16% , granulowany z antyzbrylaczem- zawartość granul o składzie ziarnowym 1-5 mm – min. 95%, lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg Wykonawca proponujący przedmiot równoważny jest zobowiązany udowodnić tę równoważność dołączając do oferty kartę charakterystyki równoważnego nawozu. Wymagania organizacyjne dostawy zamieszczone są w tabeli poniżej. Zadanie jest niepodzielne – do realizacji w całości.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 2 dotyczy dostawy nawozów azotowych: a - 72,0 tony mocznika z inhibitorem ureazy (np. PULREA + INU) - azot całkowity (N amidowy) min.46% (granulowany z antyzbrylaczem), zawartość granul o składzie ziarnowym 1-5 mm – min. 90% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg Wykonawca proponujący przedmiot równoważny jest zobowiązany udowodnić tę równoważność dołączając do oferty kartę charakterystyki równoważnego nawozu. b - 17 ton siarczanu amonu – azot całkowity(N) min 21%, siarka(S) min. 24% (granulowany Makro - zawartość kryształu o wymiarach powyżej 4,0 mm max. 5%, zawartość kryształu o wymiarach między 1,0-4,0 mm min. 90%, zawartość kryształu o wymiarach poniżej 1,0 mm max. 5%) lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg lub/i 50 kg Wykonawca proponujący przedmiot równoważny jest zobowiązany udowodnić tę równoważność dołączając do oferty kartę charakterystyki równoważnego nawozu. c - 8,5 tony saletrosanu 26 – azot całkowity(N) min 26% w tym azot (N) amonowy min. 19% i azot(N) saletrzany min. 7%, siarka(S) min. 13%, %, granulowany z antyzbrylaczem- zawartość granul o składzie ziarnowym 2-6 mm – min. 95% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg Wykonawca proponujący przedmiot równoważny jest zobowiązany udowodnić tę równoważność dołączając do oferty kartę charakterystyki równoważnego nawozu. Wymagania organizacyjne dostawy zamieszczone są w tabeli poniżej. Zadanie jest niepodzielne – do realizacji w całości.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 3 dotyczy dostawy nawozów wieloskładnikowych a – 72,0 tony nawozu wieloskładnikowego NPK – azot całkowity(N) min.6%, fosfor (P2O5) min.20 %, (w tym rozpuszczalny w wodzie min. 17%), potas (K2O) rozpuszczalny w wodzie min. 30, granulowany, zawartość granul o składzie ziarnowym 2-5 mm – min. 92%, lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg. Wykonawca proponujący przedmiot równoważny jest zobowiązany udowodnić tę równoważność dołączając do oferty kartę charakterystyki równoważnego nawozu. Wykonawca proponujący przedmiot równoważny jest zobowiązany udowodnić tę równoważność dołączając do oferty kartę charakterystyki równoważnego nawozu. b - 2,5 tony nawozu siarczanowo magnezowego (esta kiserit) granulowanego - siarka (SO3 rozpuszczalny w wodzie) min. 50%, magnez (MgO rozpuszczalny w wodzie) min. 25%, granulowany, zawartość granul o składzie 2-5 mm min. - 95% lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big Bag 500 kg lub/i 50 kg Wykonawca proponujący przedmiot równoważny jest zobowiązany udowodnić tę równoważność dołączając do oferty kartę charakterystyki równoważnego nawozu. c - 5,4 tony soli potasowej – potas (K2O rozpuszczalny w wodzie) min 60% - granulowana, zawartość granul o składzie ziarnowym 1-4 mm – min. 90%, lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania Big-Bag 500 kg lub/i 50 kg Wykonawca proponujący przedmiot równoważny jest zobowiązany udowodnić tę równoważność dołączając do oferty kartę charakterystyki równoważnego nawozu d - 4,0 tony siarczanu magnezu –siarka (SO3 rozpuszczalny w wodzie) min 32%, magnez (MgO rozpuszczalny w wodzie) min 16%, lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania po 25 kg. Wykonawca proponujący przedmiot równoważny jest zobowiązany udowodnić tę równoważność dołączając do oferty kartę charakterystyki równoważnego nawozu e - 0,3 tony nawozu fosforowo-wapniowego (Fos Dar) - fosfor (P2O5) min. 40% (w tym min. 23% P2O5 rozpuszczalny w wodzie), wapń (CaO rozpuszczalny w wodzie) min. 10%, zawartość granul o składzie ziarnowym 2,5-5 mm – min. 90%, lub nawóz równoważny tzn. o minimum tych samych parametrach i funkcjonalności co przedmiot wskazany w specyfikacji. Opakowania 50 kg Wykonawca proponujący przedmiot równoważny jest zobowiązany udowodnić tę równoważność dołączając do oferty kartę charakterystyki równoważnego nawozu. Wymagania organizacyjne dostawy zamieszczone są w tabeli poniżej Zadanie jest niepodzielne – do realizacji w całości.