See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TRANSFORMACJA CYFROWA SPZOZ W AUGUSTOWIE – CYFRYZACJA I INTEGRACJA SYSTEMÓW MEDYCZNYCH WRAZ Z AI ORAZ PODNIESIENIE POZIOMU CYBERBEZPIECZEŃSTWA W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2 KPO - „ROZBUDOWA I INTEGRACJA SYSTEMU RIS”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Rozbudowa i integracja systemu RIS” polegającego w szczególności na: I. Świadczeniu usługi asysty technicznej systemu RIS/PACS posiadanego przez Zamawiającego na okres 36 miesięcy. II. Rozszerzeniu funkcjonalności systemu RIS posiadanego przez Zamawiającego o moduł „Portal pacjenta”, który umożliwi rejestrację na badania oraz odbiór wyników przez internet. III. Realizacji integracji systemu Zamawiającego RIS/PACS z systemem CeZ PUI 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do zaproszenia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr1 do zaproszenia- Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do zaproszenia – Projekt umowy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Rozbudowa i integracja systemu RIS” polegającego w szczególności na: I. Świadczeniu usługi asysty technicznej systemu RIS/PACS posiadanego przez Zamawiającego na okres 36 miesięcy. II. Rozszerzeniu funkcjonalności systemu RIS posiadanego przez Zamawiającego o moduł „Portal pacjenta”, który umożliwi rejestrację na badania oraz odbiór wyników przez internet. III. Realizacji integracji systemu Zamawiającego RIS/PACS z systemem CeZ PUI 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do zaproszenia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr1 do zaproszenia- Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do zaproszenia – Projekt umowy. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspie-szenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).
Interne Kennung: DA.251.1.2026