194931-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Rozbudowa systemów informatycznych w SPZOZ w Międzychodzie w ramach projektu Transformacja cyfrowa w SPZOZ w Międzychodzie (...)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa systemów informatycznych w SPZOZ w Międzychodzie w ramach projektu Transformacja cyfrowa w SPZOZ w Międzychodzie (...)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Rozbudowę systemów informatycznych w SP ZOZ w Międzychodzie w ramach projektu Transformacja cyfrowa w SP ZOZ w Międzychodzie realizowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” - inwestycji D1.1.2 „ Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 zadań, tj.: - Zadanie nr 1 - Rozbudowa szpitalnego systemu informatycznego; - Zadanie nr 2 - Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych; - Zadanie nr 3 - Zakup wsparcia i rozbudowy posiadanych systemów cyberbezpieczeństwa; - Zadanie nr 4 - Zakup systemów cyberbezpieczeństwa; - Zadanie nr 5 - Zakup systemu kopii zapasowych; - Zadanie nr 6 - Zakup stacji roboczych;
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 72225000 Bewertung und Prüfung der Systemqualitätssicherung, 72263000 Software-Implementierung, 30233100 Computerspeichereinheiten, 48217000 Softwarepaket für die Transaktionsverarbeitung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 30213000 Personalcomputer
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozbudowa szpitalnego systemu informatycznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa istniejących u Zamawiającego systemów HIS i ERP(zwany łącznie PRODUKTEM) firmy KAMSOFT wraz z ich integracją w ramach projektu pn.: „Transformacja cyfrowa w SP ZOZ w Międzychodzie realizowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” - inwestycji D1.1.2 „ Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Zamawiający dopuszcza jedynie rozbudowę systemu PRODUKT, biorąc pod uwagę krótki termin realizacji oraz zapisy we wniosku o środki inwestycyjne.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 48820000 Server, 30233100 Computerspeichereinheiten, 48217000 Softwarepaket für die Transaktionsverarbeitung, 72263000 Software-Implementierung, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelWdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych w SP ZOZ w Międzychodzie. W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający wymaga dostarczenia następujących komponentów: 1. Oprogramowanie do integracji i wymiany danych z opracowaną przez Centrum e-Zdrowia platformą usług inteligentnych (PUI) w zakresie AI, wspomagających proces podejmowania decyzji diagnostyczno-leczniczych przez lekarza wraz z integracją z systemem PACS. 2. Portal pacjenta – e- Rejestracja i e-wyniki 3. System raportujący 4. Moduł importu i harmonizacji danych obrazowych z zewnętrznych nośników.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung
LosLOT-0003
TitelZakup wsparcia i rozbudowy posiadanych systemów cyberbezpieczeństwa
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje: 1. Przedłużenie i powiększenie posiadanych licencji na program antywirusowy ESET i system XDR firmy ESET na 3 lata. 250 lic. w SP ZOZ w Międzychodzie. 2. Zakup utrzymania oprogramowania systemu SIEM 3. Zakup i instalacja urządzenia UTM 4. Przedłużenie posiadanych licencji Fortigate 80F pracujących w klasterze
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72263000 Software-Implementierung
LosLOT-0004
TitelZakup systemów cyberbezpieczeństwa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup środowiska kopii zapasowych w SP ZOZ w Międzychodzie. W skład środowiska systemów cyberbezpieczeństwa wchodzą: 1. Serwer NAS 1 szt. 2. Klaster serwerów dla cyberbezpieczeństwa 2 szt. 3. Macierz dyskowa dla systemów cyberbezpieczeństwa 1 szt. 4. Rozbudowa macierzy NetApp E2824 1 kpl. 5. Szafa rack 27U z wyposażeniem 1 szt. 6. Zakup i wdrożenie systemu NAC 1 szt. 7. Zakup i wdrożenie systemu PAM 1 szt. 8. Zakup i instalacja przełączników sieciowych zarządzalnych 1 kpl.
Haupteinstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung
LosLOT-0005
TitelZakup systemu kopii zapasowych
Beschreibung1) min. 36 maszyn wirtualnych funkcjonujących na wirtualizatorach (18 procesorów/socketów): a. Proxmox VE 8.4.1 (w przyszłości planowany update do Proxmox 9), b. Hyper-V bazującym na Windows Server 2019 i 2022 (w przyszłości planowany update do Windows Server 2025), c. Oracle Linux Virtualization Manager 4.5 na Oracle Linux 8 (w przyszłości planowany update do Oracle Linux 9 lub 10), d. VMware ESXi 7.0.3 (w przyszłości planowany update do VMware ESXi 8), 2) 15TB danych plikowych znajdujących się na urządzeniach NAS, 3) pięciu serwerów fizycznych z systemami operacyjnymi: a. Windows Server 2019 i 2022 (w przyszłości planowany update do Windows Server 2025), b. Oracle Linux 8 (w przyszłości planowany update do Oracle Linux 9 lub 10), c. Debian 12 (w przyszłości planowany update do Debian 13), 4) pięciu stacji roboczych z systemami operacyjnymi Windows 10 i 11, 5) pięciu baz danych a. Oracle 19c (w przyszłości planowany update do Oracle 23c lub 23ai), b. PostgreSQL 15.14 (w przyszłości planowany update do PostgreSQL 16), c. MySQL 8.4.4, d. Microsoft SQL Server 2017 oraz 2022 Express.
Haupteinstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
LosLOT-0006
TitelZakup stacji roboczych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup stacji roboczych dla SP ZOZ w Międzychodzie: 1. Laptop 15,6'';16 GB RAM; Windows 11 PRO; dysk NVME minimum 480GB port USB-C obsługujący zewnętrzny ekran. 25 szt. 2. "Laptop 13'';16 GB RAM; Windows 11 PRO; dysk NVME minimum 480GB port USB-C obsługujący zewnętrzny ekran ze stacją dokująca 5 szt.
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer